Подать заявку

Месторасположение: HU - Budapest

Сфера : Termelés
Тип контракта : Munkakör
Дата открытия : 28/07/2021

Job description

Szívesen lennél egy piacvezetõ állategészségügyi vállalat csapattagja, ahol napi szinten rajtad is múlik, hogy megfelelõ minõségű oltóanyagot termeljünk? Szeretnél velünk dolgozni az állatok egészségének megõrzésében, egy olyan stabil cégnél, mint a Ceva-Phylaxia, ami folyamatosan bõvül?

Legyél nálunk Te is Tréner!

Tudtad? A Ceva-Phylaxia haszonállatok vakcinái és szolgáltatásai segítik megóvni mind az állatok, mind az emberek egészségét.

Miért dolgozz nálunk?

Stabil munkahely vagyunk, a világ egyik legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalata, Budapesten, a X. kerületben a termelõ kapacitásunk bõvítése zajlik.
Elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van.
Hiszünk a valós teljesítményen alapuló elõmenetelben és a cégen belüli karrierlehetõségekben.

Milyen feladatok várnak rád?:

Tréning anyagok készítése, karbantartása, fejlesztése, és folyamatos bõvítése az új technológiákkal
Új belépõk képzési rendszerének kialakítása, új belépõ fogadása, oktatásának megszervezése, lebonyolítása, dokumentálása
Elméleti és gyakorlati tréning rendszer kialakítása, kivitelezése és dokumentálása
Újraoktatások végzése, nyomon követése, dokumentálása
Vezetõk támogatása a képzettségi szintek kiértékelésében
Skill mátrix felépítése, aktuális állapot felmérése
Visszajelzési rendszer kialakítása, majd alkalmazása
Értékáramhoz tartozó szabványok kezelése, rendszerezése, szabvány oktatások dokumentálása
Tréning budget készítése
Fejlesztési rendszer kidolgozása, és követése

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

A Ceva egyike a világ legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalatának
Lehetõség új módszerek elsajátítására és használatára
Kiemelkedõ béren kívüli juttatási csomagot kínálunk:
cafeteria
étkezési hozzájárulás
sportolási lehetõség
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük

Szeretnénk olyan emberekkel együtt dolgozni, akik:

Releváns felsõfokú végzettség (biológus, biomérnök, vegyészmérnök, élelmiszermérnök, állatorvos stb.)
Jó szervezõ képesség
Támogató, segítõ hozzáállás
Asszertív kommunikációs készség
Számítógépes ismeretek (MS Office napi szintű használata)

Elõny:

Gyártástechnológia ismerete
Oktatói/tréneri/vezetõi tapasztalat
GMP alapszabályok ismerete
Gyógyszeripari tapasztalat

Csatlakozz hozzánk, várjuk magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzodat!

Вернуться наверх