Operatà­v beszerzõ

Подать заявку

Месторасположение: HU - Budapest

Сфера : Ellátási lánc
Тип контракта : Munkakör
Дата открытия : 17/09/2021

Job description

A Ceva a világ egyik legnagyobb állategészségügyi cégcsoportjának tagja, amely haszonállatok számára termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentõs piaci részesedéssel a világ összes kontinensén.

A Ceva-Phylaxia Zrt. évszázados múltra tekint vissza és cégcsoportunk legnagyobb telephelye. Budapesti telephelyünkre jó nevű, elismert és felkészült csapatunkhoz keresünk kollégát az Ellátási Lánc területére

Operatív beszerzõ

pozícióra

Feladatok:

Adott területek termeléséhez kapcsolódó direkt anyagainak beszerzése
Anyagszükségleti tervek készítése, elemzése
Készletek monitorozása
Operatív kapcsolattartás a külsõ partnerekkel és a kollégákkal
Szállítások szervezése
Reklamációkkal kapcsolatos ügyintézés
Beszerzési törzsadatok karbantartása
Részvétel az MRP rendszer bevezetésében

Szeretnénk olyan kollégával dolgozni, aki:

Szakirányú fõiskolai vagy egyetemi végzettséggel bír (közgazdász, élelmiszeripari mérnök, vegyészmérnök)
Tárgyalóképes angolnyelv ismerettel rendelkezik
Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak (Word, Excel)
Beszerzés és/vagy logisztika területén szerzett tapasztalatot
Önállóan, megbízhatóan és precízen végzi munkáját
Precizitás, megbízhatóság

Elõny:

Szakirányú végzettség
Vállalatirányítási rendszerek ismerete (JDE)

Miért dolgozz nálunk?

Stabil munkahely vagyunk, a világ egyik legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalata. Monoron és Budapesten is bõvülnek telephelyeink.
Elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van.
Hiszünk a valós teljesítményen alapuló elõmenetelben és a cégen belüli karrierlehetõségekben.

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

Éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján
Kiemelkedõ Cafeteria keretösszeg
Csoportos élet-, és balesetbiztosítás
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
Étkezési hozzájárulás helyi éttermünkben

Várjuk jelentkezését, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát ?Anyagellátási ügyintézõ? hivatkozással.

Вернуться наверх